Головна » Суспільство » Мешканці зруйнованих будинків у Запоріжжі отримають виплати: подробиці

Мешканці зруйнованих будинків у Запоріжжі отримають виплати: подробиці

Спасатели вытащили тела погибших в результате ракетного удара по Запорожью

У Запоріжжі за фінансовою допомогою звернулися 223 людини, будинки яких постраждали від ракетних ударів. Вони отримають виплати в якості компенсації.

Про це повідомив в.о. міського голови Анатолій Куртєв.

З міського бюджету запоріжцям, чиє житло зруйноване або непридатне для проживання, виплачується щомісячна допомога в розмірі 10 тисяч грн. А також 15 тисяч грн можуть отримати громадяни пільгових категорій, житло яких пошкоджено.

Допомога в розмірі 10 тисяч нараховується з моменту прильоту. Для прикладу: якщо будинок людини був зруйнований в жовтні, то в цей четвер власник зруйнованого житла отримає кошти за 5 місяців (з жовтня по лютий), тобто відразу 50 тисяч гривень. Далі, починаючи з наступного місяця, він отримуватиме по 10 тисяч гривень щомісяця.

Про надходження коштів громадян буде сповіщено смс-повідомленням. Виплати вони зможуть отримати в будь-якому відділенні ощадбанку, звернувшись туди особисто з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Як писав раніше Inform.zp.ua, жителі зруйнованого будинку по вулиці незалежної України, які втратили свої квартири через ракетний удар рф, отримають виплати і зможуть отримати тимчасове житло. Хто не нього може розраховувати, пояснили в офісі президента.