Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Куди піти в Запоріжжі: виставка львівського художника про війну

Куди піти в Запоріжжі: виставка львівського художника про війну

Куди піти в Запоріжжі: виставка львівського художника про війну

У Запоріжжі 16 березня на фасаді Туристичного інформаційного центру презентують нову виставку у рамках формату “Плакати воєнного часу”. Автором експозиції виступає львівський артист Михайло Скоп.

Роботи художника виставлялися у Києві, Тбілісі, Варшаві, Каталонії, Брюсселі та інших містах.

Михайло працює за напрямками станкової графіки, діджитал арт, створює стінописи та мультимедійні інсталяції.

Його художня практика базується на темах сакральності та міфу як форм колективної пам’яті, їх проявах у формуванні сучасної української ідентичності.

Нагадаємо, школи Бердянська оголосили про набір дітей до перших класів для дистанційного навчання. Йдеться лише про дистанційне навчання. До традиційного освітнього процесу повернуться після деокупації міста.