Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Корупція » Школи у Запорізькій області могли купити паливні пелети за завищеною ціною

Школи у Запорізькій області могли купити паливні пелети за завищеною ціною

Школи у Запорізькій області могли купити паливні пелети за завищеною ціною

фото Наші гроші

У двох навчальних закладах Запорізької області можливий корупційний скандал. Школи купили паливні пелети за вищою ціною, ніж у аналогічних закладах регіону.

Про це пишуть “Наші гроші”.

На Запоріжжі Петропольський ліцей і Широківська гімназія закупили паливні пелети за ціною 8500 гривень за тонну. Загальна вартість становила 1,68 мільйона гривень.

При цьому у сусідньому Вільнянському районі придбали пелети за ціною 5800 гривень за тонну. При цьому також на склад із доставкою.

Ще дві схожі на дорожнечу закупівлі пелетів зафіксували в Краматорську, у міській лікарні №3 та в комунальних закладах поряд з Харковом. В одному випадку ціна 8 тисяч гривень за тонну, а в іншому – 7 тисяч.

В інших регіонах такі закупівлі коштували нижче 6 тисяч гривень.