Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі відкрили новий пункт видачі гуманітарної допомоги: кому доступна допомога

У Запоріжжі відкрили новий пункт видачі гуманітарної допомоги: кому доступна допомога

У Запоріжжі відкрили новий пункт видачі гуманітарної допомоги: кому доступна допомога

У Запоріжжі на правому березі відкрили другий пункт видачі гуманітарної допомоги від команди з Мелітопольського району та простору “Саме тут”.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Це було зроблено для того, щоб уникнути скупчення людей в одному місці на відкритому просторі за допомогою “Саме тут” на лівому березі. Тепер у Запоріжжі є два центри гуманітарної допомоги, які допомагають місцевим жителям, – Іван Федоров.

Крім того, команда з Мелітополя розробляє плани надання підтримки в інших містах України.

Нагадаємо, хаб для переселенців із Мелітополя “Саме тут” у Запоріжжі розширив спектр своїх послуг. У хабі відкрили коворкінг-центр та майданчик для роботи.