Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців звертатись на «гарячу лінію»

Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців звертатись на «гарячу лінію»

Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців звертатись на «гарячу лінію»

Ілюстративне фото

Триває робота «гарячої лінії», організованої Запорізькою ТПП спільно з торгово-промисловими палатами інших регіонів і ТПП України. Адже оперативна підтримка бізнесу наразі дуже затребувана.

Звернувшись за телефоном +38(044)3346413, підприємці можуть отримати фахові відповіді на актуальні бізнес-питання в оперативному режимі. Вартість дзвінків згідно з тарифами оператора.

Відповідаємо на запитання підприємців з таких основних напрямів:

  • відновлення /перезапуск бізнесу
  • розширення діяльності / активізація експортно-імпортних операцій
  • переміщення / релокація бізнесу

Зокрема, найзатребуванішими є консультації щодо податкових змін, запроваджених в українському законодавстві, форс-мажорних обставин, трудових правовідносин в умовах війни, переміщення бізнесу, логістики, експорту та імпорту, грантових програм тощо.

Нагадаємо, «гарячу лінію» для підприємців відкрито восени 2022 року у межах роботи Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення».

Це спільна ініціатива Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Одеської, Сумської, Харківської ТПП і Торгово-промислової палати України.

У рамках роботи Мережі протягом цього часу експертну допомогу у режимі телефонної «гарячої лінії», експрес-консультацій отримали близько 400 підприємців.

Проєкт започатковано в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

Протягом вересня – листопада 2022 року експерти системи ТПП відповіли на сотні звернень від бізнесу, надали експертні консультації, залучили підприємців до участі у майстер-класах, провели аналітичні дослідження, надали допомогу компаніям, які були вимушені релокуватися до більш безпечних регіонів.

Робота Мережі стала дуже важливою частиною діяльності національної системи ТПП, спрямованої на допомогу бізнесу в умовах воєнного часу.  Адже ми працюємо разом з партнерами в Україні і за кордоном, з програмами міжнародної підтримки, спрямовуючи максимум зусиль на допомогу українським компаніям.