Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Україна заарештувала 75% акцій «Мелітопольгазу», — Федоров

Україна заарештувала 75% акцій «Мелітопольгазу», — Федоров

Україна заарештувала 75% акцій «Мелітопольгазу», — Федоров

Кабмін ухвалив рішення, згідно з яким 75% акцій «Мелітопольгазу» заарештовано. Керівництво цього підприємства одне з перших пішло на співпрацю з окупантами.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Саме голова правління Мелітопольгазу Олег Квач пішов на співпрацю із окупаційною владою. За словами мелітопольців, він був одним із причетних до зняття головного прапора міста. Також Квач змушував колектив писати заяви на звільнення та переходити працювати на окупаційну владу.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у тимчасово окупований Мелітополь заїхали мобілізовані російські військові з Владивостока. Самі ж окупанти вибудовують оборону у місті.