Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти на Херсонщині перевіряють час на телефонах місцевих жителів

Окупанти на Херсонщині перевіряють час на телефонах місцевих жителів

Окупанти на Херсонщині перевіряють час на телефонах місцевих жителів

Ілюстративне фото

Окупаційна влада раніше видала указ про переведення тимчасово захоплених територій на російський час. Наразі окупанти на лівому березі Херсонської області перевіряють гаджети місцевих на предмет переведення годинників.

Про це повідомили у Центрі національного спротиву.

Ворог і раніше проводив обшуки та проводив посилену перевірку місцевих на блокпостах, але перевірка годинника – це вже ноу-хау від окупантів. У разі виявлення встановленого київського часу окупанти попереджають про наслідки і змушують переходити на московський час, — зазначають у Центрі.

Окупанти погрожують, що за український час на телефоні буде суворішим і матиме наслідки.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на тимчасово окупованих територіях України російські загарбники хочуть запровадити московський час.