Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Юрія Малашка офіційно призначили головою Запорізької ОВА: Президент підписав указ

Юрія Малашка офіційно призначили головою Запорізької ОВА: Президент підписав указ

Юрія Малашка офіційно призначили головою Запорізької ОВА: Президент підписав указ

Запорізька область отримала новий голову. Юрій Малашко офіційно очолив Запорізьку обласну військову адміністрацію. Президент Володимир Зеленський пописав указ.

Відповідний документ розміщено на сайті Президента України.

У Запорізькій ОВ тепер офіційно є новий глава. Новим керівником області став Юрій Малашко. Володимир Зеленський підписав указ про призначення нового глави ОВД.

Раніше Малашко обіймав посаду першого заступника голови військово-цивільної адміністрації Мар’їнки. Там він працював із жовтня 2018 року.

А з 2020 до 2022 року його призначили виконувачем обов’язків голови Антитерористичного центру при СБУ.