Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запорізькому районі додали нові адреси на відключення світла (СПИСОК)

У Запорізькому районі додали нові адреси на відключення світла (СПИСОК)

У Запорізькому районі додали нові адреси на відключення світла (СПИСОК)

Иллюстративное фото

По Запорізькому району доповнено перелік адрес третьої черги. Туди тепер входять споживачі сіл Привільне та Придніпровське.

Про це повідомили у Запоріжжіобленерго.

До списку адрес Третьої черги по Запорізькому району додано низку побутових споживачів електроенергії, які проживають у селах Привільне та Придніпровське, та споживачів-юридичних осіб Запорізького РЕМ.

Повний список адрес доступний за посиланням. Зміни за графіком набудуть чинності з 9 лютого 2023 року.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запорізькій області з 12:00 і до кінця доби 7 лютого не діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії.