Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжжя лідирує у рейтингу найкращих міст України: подробиці

Запоріжжя лідирує у рейтингу найкращих міст України: подробиці

Запоріжжя лідирує у рейтингу найкращих міст України: подробиці

Иллюстративное фото

Запоріжжя обрали майже 6,4 тисячі осіб, помістивши місто на перше місце і позначивши поки що одним із найкращих міст України.

Голосування у 2023 році проводить платформа “Міста України. Національний вибір”.

За Мелітополь віддали 11 600 голосів, за Бердянськ 845. Голосування триватиме до 31 грудня 2023 року.

Торік Мелітополь потрапив до ТОП-5 найкращих міст України. Мелітополь обрали майже 24 тисячі осіб, помістивши його на четверте місце та позначивши одним із найкращих міст України. Запоріжжя опинилося на 12-му місці.

Проект “Місто України”-2021 стартував на початку цього року. Українці протягом усього року голосували за найпривабливіше та відоме місто України, а наприкінці року за підсумком формується рейтинг міст.