Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Виплати ВПО у Запоріжжі продовжаться у 2023 році

Виплати ВПО у Запоріжжі продовжаться у 2023 році

Виплати ВПО у Запоріжжі продовжаться у 2023 році

Переселенцы в Запорожье. Иллюстративное фото

З 1 січня 2023 року автоматичне нарахування допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам буде продовжено.

Про це заявила Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Хочу заспокоїти всіх переселенців: не потрібно після 1 січня звертатися до органів соцзахисту чи ЦНАПу для поновлення виплат. Ви, як і раніше, отримуватимете допомогу від держави, – уточнила чиновниця.

Також для отримання допомоги внутрішнім переселенцям не потрібно підтверджувати матеріальний стан. Адже допомога на проживання залежить від отриманого доходу.

Як писав раніше Inform.zp.ua, грошова допомога внутрішнім переселенцям належить від благодійної організації BHA&Save the Children.