Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Колишній глава Бердянської єпархії потрапив під санкції РНБО

Колишній глава Бердянської єпархії потрапив під санкції РНБО

Колишній глава Бердянської єпархії потрапив під санкції РНБО

Иванов Олег Александрович – митрополит Изюмский и Купянский Елисей. 

Служба безпеки України внесла колишнього главу Бердянської єпархії до списку осіб, які потрапили під санкції РНБО. Загалом у списку — 10 фігурантів, які є представниками УПЦ МЦ, або тісно пов’язані з цією організацією.

Про це повідомляють у телеграм-каналі Бердянського міськвиконкому.

До списку потрапив й Іванов Олег Олександрович – митрополит Ізюмський та Куп’янський Єлисей.

Свого часу владика Єлисей очолював Бердянську єпархію, під його керівництвом розпочиналася велика реконструкція Кафедрального собору Бердянської єпархії. Він приїжджав у місто практично на всі великі православні свята і був «великим другом» як єпархії, так і владики Єфрема, — повідомляють у міськвиконкомі.

За інформацією СБУ, фігуранти списків санкцій виступали з різними ініціативами, зокрема: запропонували приєднати очолювані ними єпархії до РПЦ; погодилися на співпрацю з окупаційною владою; просувають проросійські наративи; виправдовує військову агресію Росії в Україні.

Обмежувальні заходи щодо цих осіб запроваджуються строком на п’ять років та стосуватимуться блокування активів, обмеження торгових операцій, блокування на виведення капіталів за межі України тощо. Крім того, всі вони втрачають державні нагороди України, а також інші форми нагородження. Тепер ці особи не зможуть набувати у власність земельних ділянок, приватизувати державне майно та права інтелектуальної власності.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Бердянську окупанти викрали священика Івана Левицького. Він був настоятелем Храму Різдва Пресвятої Богородиці греко-католицької церкви.