Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запорізькій області будують нову лінію електропередач, зруйновану ворожими обстрілами

У Запорізькій області будують нову лінію електропередач, зруйновану ворожими обстрілами

У Запорізькій області будують нову лінію електропередач, зруйновану ворожими обстрілами

Ілюстративне фото

В одній із громад Запорізького району почали відбудовувати лінії електропостачання, які були пошкоджені через ворожі обстріли.

Про етапи будівництва розповів голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

Централізоване електропостачання цих територій, як і інших, було порушено ворожими обстрілами. Декілька місяців проблему намагалися вирішити за допомогою дизель-генераторів.

Але практика показала, що це не гарантує безперебійного постачання електрики, особливо взимку. Тому, щоб забезпечити резервне харчування, фахівці запропонували провести в цій спільноті додаткову лінію електропередач, сказав Старух.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у зв’язку зі збільшеним навантаженням на українську енергосистему через обстріл мешканців Запоріжжя просять економити електроенергію та обмежено користуватися побутовими електроприладами.