Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупаційна влада призначила головного прокурора Запорізької області: хто він

Окупаційна влада призначила головного прокурора Запорізької області: хто він

Окупаційна влада призначила головного прокурора Запорізької області: хто він

Росіяни призначили нових керівників прокуратур на тимчасово окупованих територіях. Вони “імітуватимуть” правосуддя для виправдання репресій.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

На Запоріжжі керівником репресивного органу окупантів призначили кирила осипчука. До цього він працював у прокуратурі ростовської області.

На Херсонщину очолювати “прокуратуру” привезли андрея петрова з кіровської області, а на Луганщину прибув прокурор гліб михайлов з дагестану. Усі вони привезли з собою свої команди прокурорів, які займатимуться репресіями проти українців.

Нагадаємо, до Мелітополя та навколишніх сіл стали масово завозити мобілізованих росіян. Солдати не забезпечені формою, тому на міських речових ринках триває активна торгівля військовою формою.

У ніч із 13 на 14 листопада російські війська обстріляли Запорізький район. Під удар потрапило одне із сіл району.