Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Виїхати з окупованої території Запорізької області все складніше

Виїхати з окупованої території Запорізької області все складніше

Виїхати з окупованої території Запорізької області все складніше

Васильевка

Російські військові продовжують блокувати евакуацію людей із тимчасово окупованої території Запорізької області. За день можуть проїхати лише кілька сотень людей.

Про це повідомляють у Запорізькій ОВА.

Минулої доби до Запоріжжя вдалося виїхати 223 людям, з них 35 — діти.

Як писав раніше Inform.zp.ua, за жовтень із небезпечних регіонів та окупації в Україні евакуювали близько 18 тисяч українців. Із Запорізької області – близько 1,4 тисячі осіб. Можливість виїхати з тимчасово окупованих територій майже вичерпано.

Виїзд із Бердянська до підконтрольної території України коштує від 6 до 9 тисяч грн. Саме стільки коштуватиме сам переїзд, тобто місце в автобусі, їжа та ночівля в районі Василівки в очікуванні перепустки.