Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Електротранспорт у Запоріжжі можуть замінити автобусами та маршрутками

Електротранспорт у Запоріжжі можуть замінити автобусами та маршрутками

Електротранспорт у Запоріжжі можуть замінити автобусами та маршрутками

Транспорт в Запорожье

Для зменшення навантаження на енергомережі в годину пік у Запоріжжі хочуть тимчасово обмежити роботу електротранспорту, замінивши його автобусами та маршрутками.

Про це повідомили у пресслужбі Запорізької обласної військової адміністрації.

Електротранспорт хочуть тимчасово вивести з маршрутів задля економії споживання електроенергії.

На сьогодні ситуація відносно стабільна, інформації про аварійні відключення поки не надходило. Через тимчасову окупацію деяких територій області та зниження потужностей підприємств спостерігається зменшення витрат електроенергії. Наразі нам потрібно врегулювати рівень споживання електроенергії безпосередньо у цивільному секторі, — додатково роз’яснили у ЗОВА.

Також по місту та на неокупованій території області відпрацьовується режим енергопостачання у період опалювального сезону та алгоритм дій на випадок виникнення аварійних ситуацій.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі, як і по всій Україні, обмежать подачу електроенергії для промислових споживачів. Це необхідно, щоб зменшити навантаження на електромережі.