Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Дороги » Запорізьким водіям нагадали про зміну правил дорожнього руху з 1 жовтня

Запорізьким водіям нагадали про зміну правил дорожнього руху з 1 жовтня

Запорізьким водіям нагадали про зміну правил дорожнього руху з 1 жовтня

Автомобиль

З 1 жовтня по 1 травня водії мають цілодобово їздити з увімкненим світлом денних ходових вогнів поза населеними пунктами.

Про це правило нагадали у Патрульній поліції Запорізької області.

Водії повинні їздити з увімкненими денними ходовими вогнями, а у разі їх відсутності — з ближнім світлом фар. Це правило діє цілодобово, тобто у світлу частину доби, це передбачено п. 9.8 ПДР.

Мета такої вимоги — додатково позначати транспортний засіб в умовах недостатньої видимості в осінньо-зимовий період і запобігати ДТП, — пояснили в поліції.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на Дніпровській ГЕС проводять поточний ремонт, поки що немає можливості провести капітальний. На греблі відремонтують сталезалізобетонні будови автодорожнього переїзду. Роботи стартували 24 вересня з лівого на правий берег по одній смузі верхнього б’єфу. Закінчити ремонт планують до кінця цього року.