Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Сервісний центр МВС у Запоріжжі тимчасово перестане працювати: причина

Сервісний центр МВС у Запоріжжі тимчасово перестане працювати: причина

Сервісний центр МВС у Запоріжжі тимчасово перестане працювати: причина

З 21 вересня сервісний центр МВС у Запоріжжі тимчасово припинив свою роботу “у зв’язку з особливою ситуацією”.

Про це повідомляє сайт сервісного центру.

У зв’язку з дією військового стану в Україні та небезпекою через ймовірність ракетного обстрілу та з метою забезпечення безпечних умов для відвідувачів повідомляємо, що надання адміністративних послуг під час повітряної тривоги припиняється, — уточнили в сервісному центрі.

Таким чином, отримати послуги в центрі МВС стало неможливим. Для цього рекомендують звернутися до будь-якої іншої ТСЦ МВС за попереднім записом.

Запорожців просять не нехтувати повітряними тривогами та спускатися в укриття під час їхнього оголошення.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі з 23 вересня тимчасово закривається гіпермаркет «Ашан». Таке рішення керівництво магазину ухвалило з міркувань безпеки.

Також у Запоріжжі з 23 вересня гіпермаркет “Метро” тимчасово припиняє свою роботу. Керівництво торговельної мережі вирішило закрити магазин через загострену ситуацію у Запорізькому регіоні.