Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни завезли до Мелітополя масовку з Криму для участі у псевдореферендумі

Росіяни завезли до Мелітополя масовку з Криму для участі у псевдореферендумі

Росіяни завезли до Мелітополя масовку з Криму для участі у псевдореферендумі

До окупованого Мелітополя кілька днів поспіль приходили автобуси з масовкою з Криму.

Про це повідомляє мер Мелітополя Іван Федоров.

Вчора окупанти завезли до Мелітополя масовку двоповерховими автобусами. Сьогодні групи колаборантів разом із озброєними військовими проводять поквартирне опитування, – сказав Федоров.

Відомо, що окупанти разом із колаборантами запланували проведення з 23 по 27 вересня псевдореферендумів щодо приєднання до Росії захоплених територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Сьогодні вранці у Мелітополі сталися вибухи. Мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що це можуть бути провокації росіян та закликав місцевих триматися від них подалі.