Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Їжа » McDonald’s готують до відкриття у Запоріжжі

McDonald’s готують до відкриття у Запоріжжі

McDonald’s готують до відкриття у Запоріжжі

Фото: Запоріжжя. Інфо

Ресторан швидкого харчування McDonald’s готують до відкриття у Запоріжжі. Точної дати початку роботи закладу фаст-фуду наразі не названо.

У пресслужбі McDonald’s заявили, що ресторани зараз активно готують до прийому відвідувачів.

На даний момент ми прибираємо наші ресторани, чистимо обладнання, миємо зали, перевіряємо, щоб все працювало і було достатньо, — зазначили в McDonald’s.

Запорожці помітили, що один із закладів мережі вже готується до відкриття: там відчинені двері, триває прибирання, поливають квіти на території.

Нагадаємо, що з першого дня війна ресторани мережі McDonald’s припинили працювати по всій Україні. Раніше вони заявляли, що не поновлять свою роботу до завершення бойових дій.