Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Масштабну пожежу у Заводському районі Запоріжжя почали розслідувати: причини займання з’ясовуються

Масштабну пожежу у Заводському районі Запоріжжя почали розслідувати: причини займання з’ясовуються

Масштабну пожежу у Заводському районі Запоріжжя почали розслідувати: причини займання з’ясовуються

Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом пожежі у Заводському районі Запоріжжя 12 вересня. На території 1000 кв. м горіли пластикові матеріали.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній прокуратурі.

На одному з підприємств у Запорізькій області спалахнули фасовані брикети пластикових пляшок та інших матеріалів. Вогонь охопив 1000 кв. м території та знищив приміщення складу.

Місце займання оглянули фахівці Державної екологічної інспекції у Запорізькій області. Слідство триває, з метою встановлення причин пожежі призначено низку експертиз.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні ведуть слідчі поліції Запоріжжя.

Нагадаємо, у тій місцевості, де виникла пожежа, не було вододжерел, тож воду підвозили автоцистернами. Вогонь швидко поширився на сировину, що спричинило інтенсивне виділення тепла.