Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Мелітопольським колаборантам заборонили виїжджати з міста

Мелітопольським колаборантам заборонили виїжджати з міста

Мелітопольським колаборантам заборонили виїжджати з міста

Коллаборанты
Фото: РИА-Мелитополь

Представникам окупаційної влади у Мелітополі російські військові заборонили виїжджати з міста. Їх внесли до списку невиїзних.

Про це повідомляє мелітопольське видання РІА-Мелітополь.

Мелітопольських колаборантів поставили перед фактом, що вони не можуть втекти із міста через Крим до країн Європи.

Цікаво, що на запитання колаборантів, як їм можна виїхати, зрадникам без жартів пропонують подорожувати у бік ЛДНР, – пише видання.

Раніше повідомлялося, що псевдогубернатор Запорізької області Євген Балицький вивіз свою родину до Криму, але пізніше гауляйтеру наказано було повернутися до окупованого Мелітополя.

Як писав Inform.zp.ua, пропагандисти Росії планували провести псевдореферендум на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей на початку вересня. Потім вони оголосили про його перенесення на кілька місяців через так звану “нестабільну обстановку”.