Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Бердянську заарештували освітян, які навчають за українською програмою

У Бердянську заарештували освітян, які навчають за українською програмою

У Бердянську заарештували освітян, які навчають за українською програмою

У Бердянську продовжуються арешти педагогів та учнів, які навчаються дистанційно за українською програмою.

Відомо про арешт двох вчителів однієї загальноосвітньої школи, а також двох старшокласників. Повідомляє оперативний штаб Бердянського виконкому.

За словами бердянців, «наведення» дають батьки-колаборанти, які віддали своїх дітей на навчання до захоплених шкіл Бердянська.

Нагадаємо, вдень у Бердянську сталася серія вибухів. Окупаційна влада попереджала про розмінування порту. За інформацією місцевих жителів, вибухи дуже потужні та звук лунає не з території порту.