Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти у Мелітополі облаштують військові бази у міських школах

Окупанти у Мелітополі облаштують військові бази у міських школах

Окупанти у Мелітополі облаштують військові бази у міських школах

Ілюстративне фото

В окупованому Мелітополі російські загарбники використовують заклади освіти як свою військову базу. Таким чином вони прикриваються школярами як «живим щитом» від ударів ЗСУ.

Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

На території п’яти шкіл у Мелітополі знаходяться рашистські бази. Не навчальний процес, не вчителі навчають наших дітей, а військові бази рашистів та склади боєприпасів, – зазначив Федоров.

Він зазначив, що в одній із шкіл розміщено казарми російських військових, на території інших навчальних закладів Мелітополя також є військові бази.

Нагадаємо, у Мелітополі знищили два штаби окупантів. Перший — штаб «єдиної Росії», який проводив роботу з підготовки так званого «референдуму». І другий – це штаб, який розміщався у загальноосвітній школі.

Також Федоров розповів, що російські хакери намагаються покласти DDoS-атаками електронну платформу для навчання мелітопольських школярів. З її допомогою зараз навчається близько 14 тисяч молодих мелітопольців.