Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » В Енергодарі почали відновлювати електропостачання

В Енергодарі почали відновлювати електропостачання

В Енергодарі почали відновлювати електропостачання

Свет. Иллюстративное фото

У тимчасово окупованому Енергодарі відновлюють електроенергію. Фахівці ліквідують поломки одразу на трьох об’єктах.

Про це повідомляє міський голова Енергодару Дмитро Орлов.

В Енергодарі електрики проводять аварійно-відновлювальні роботи одразу на трьох об’єктах (відкритий розподільчий пристрій, підстанція «Райдуга», Запорізька ТЕС). Тому одночасно увімкнути світло у всіх будинках зараз неможливо.

Ремонтні роботи продовжуються, а частина міста вже з електроенергією.

Нагадаємо, увечері 8 вересня два тимчасово окуповані міста Запорізької області знову без світла. Одночасно в Енергодарі та Мелітополі відключили електрику.

По всьому Енергодару зникла електрика. Світло відключили також у навколишніх селах та інших населених пунктах Запорізької області.