Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Війська росії атакували Запорізький район із “Смерчів” та “Градів”

Війська росії атакували Запорізький район із “Смерчів” та “Градів”

Війська росії атакували Запорізький район із “Смерчів” та “Градів”

Окупаційні війська обстріляли Запорізький район із касетних снарядів та реактивних систем залпового вогню. Саме ці рештки снарядів знайшли піротехніки ДСНС на території Запорізького району.

За інформацією Управління ДСНС Запорізької області, піротехніки виявили 3 касетні елементи, 1 артилерійський снаряд калібру 152 мм, 2 одиниці безпечних залишків боєприпасів від реактивних систем залпового вогню “Смерч” та “Град”. Усі ці снаряди потрапили до населених пунктів Запорізького району.

Вибухонебезпечні предмети фахівці ДСНС знищили з дотриманням правил безпеки.

Нагадаємо, окупанти обстріляли Нікопольський район з території ЗАЕС, використовуючи РСЗВ та ствольну артилерію. Під удар потрапили підприємство та одне із сіл Марганецької громади.

Попередньо загиблих людей немає, але є численні руйнування.

Також Іван Федоров підтвердив підрив мелітопольського штабу “єдиної росії”, який знаходився біля Нової пошти.