Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Бердянськ залишається без електроенергії вже добу: причина

Бердянськ залишається без електроенергії вже добу: причина

Бердянськ залишається без електроенергії вже добу: причина

Свет

На окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей увечері 4 вересня пропадала електроенергія, пізніше подачу відновили майже скрізь, окрім Бердянська.

У телеграм-каналі Бердянського міськвиконкому повідомили, що причиною відключення світла стало пошкодження високовольтних ліній електропередач. Таким чином, Бердянськ залишається без електрики вже добу.

Фейкова влада не здатна взагалі утримувати міське господарство. Спеціалістів в управлінні містом немає. Обслуговування електромереж на тимчасово окупованих територіях здійснюється фейковим енергетичним підприємством «Таврія-Енерго», яке захопило всі потужності та об’єкти Запоріжжяобленерго. Це підприємство не має нічого спільного з енергетичними мережами, — зазначили у міськвиконкомі.

Як писав раніше Inform.zp.ua, дорогою із Запоріжжя до Бердянська охочі дістатися додому вивантажували гуманітарну допомогу та посилки будь-якого типу, оскільки окупанти нічого не пропускають. Проїхати люди можуть лише з особистими речами.