Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » До Мелітополя завезли вчителів з Росії, — Федоров

До Мелітополя завезли вчителів з Росії, — Федоров

До Мелітополя завезли вчителів з Росії, — Федоров

Учителя

У тимчасово окупованому Мелітополі у сфері освіти «кадровий голод». Тому з Росії завозять вчителів для роботи в мелітопольських школах, обіцяючи їм високі зарплати та житло.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Він зазначив, що у місті жоден директор навчального закладу не погодився на співпрацю з окупантами. Тому для загарбників склалася несприятлива ситуація з кадрами у школах Мелітополя.

З Росії завезли до Мелітополя понад 500 вчителів. Окупанти пообіцяли їм високі зарплати та житло у місті надалі.

Сьогодні школи вони (окупанти, ред.) назвали «режимним об’єктом». Батьків майже не пропускають, у дітей забирають усі гаджети та видають лише наприкінці занять. Це чітко свідчить про те, що дітей хочуть використати як «живий щит», – розповів Федоров.

Також дітей щоранку змушують співати гімн росії та піднімати російський прапор.

Батькам школярів обіцяють по 10 тисяч рублів за те, що вони погодяться водити їх до школи, яка працює за російською програмою.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на окупованих територіях Запорізької, Херсонської, Донецької областей окупаційна влада планує поставити у кожній школі озброєних людей.