Головна » Суспільство » У Запоріжжі відпрацювали дії на випадок аварії на Запорізькій АЕС (ФОТО)

У Запоріжжі відпрацювали дії на випадок аварії на Запорізькій АЕС (ФОТО)

В Запорожье отработали действия на случай аварии на Запорожской АЭС (ФОТО)

У Запоріжжі провели тренування евакуації населення всіх спеціалізованих служб цивільного захисту на випадок аварії на Запорізькій АЕС.

Про це повідомляють у прес-службі ДСНС Запорізької області та ЗОВА.

Під час тренування перевірили плани евакуації та розгорнули збірний пункт евакуації та деконтамінації (спеціальної обробки населення та транспортних засобів, що виходять із зони радіаційного забруднення, що пов’язано з можливою аварією на атомній електростанції).

“Внаслідок порушень у технологічному процесі на 5-му енергоблоці Запорізької АЕС сталася аварія із викидом на висоту 30 метрів. Проводиться часткова евакуація дітей, вагітних жінок, хворих та виконуються контрзаходи відповідно до четвертого режиму радіаційного захисту. Прогноз потужності дози від радіоактивної хмари поверхневого забруднення продуктами розподілу перевищує 150 мкЗв/год».

Саме за такою легендою представники ДСНС України в Запорізькій області, Національній та Патрульній поліції, медичні працівники та інші служби провели тренування та відпрацювали алгоритми дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Запорізькій АЕС.

Як писав раніше Inform.zp.ua, представники Міжнародного агентства з атомної енергії прибули до Запоріжжя для візиту на Запорізьку АЕС. Це сталося сьогодні, 31 серпня. Вони перевірять ядерну безпеку ЗАЕС та які є порушення у роботі через контроль окупантів.