Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запорізька АЕС в Енергодарі має набути статусу цивільного об’єкта, – Гутерреш

Запорізька АЕС в Енергодарі має набути статусу цивільного об’єкта, – Гутерреш

Запорізька АЕС в Енергодарі має набути статусу цивільного об’єкта, – Гутерреш

Запорожская АЭС

Запорізька АЕС має стати об’єктом громадянської інфраструктури. Фахівців місії МАГАТЕ мають допустити на Запорізьку АЕС. З боку України в регіоні триває підготовка до їхнього візиту.

Про це заявив на засіданні Ради Безпеки ООН генеральний секретар організації Антоніо Гутерреш, повідомляє “Інтерфакс”.

Безпека АЕС має бути гарантованою. АЕС має стати об’єктом цивільної інфраструктури, – сказав він.

Раніше пропагандистські ЗМІ дня почали поширювати чергову дезінформацію щодо ситуації на Запорізькій АЕС в окупованому Енергодарі. За повідомленнями пропагандистів, безпека на ЗАЕС останні сім років була під сумнівом.

Відомо, що москва відхилила пропозицію щодо створення демілітаризованої зони навколо Запорізької атомної електростанції.