Головна » Суспільство » Українська розвідка зробила важливе попередження на 24 серпня

Українська розвідка зробила важливе попередження на 24 серпня

День Независимости: звезда украинских шоу выступит в Кирилловке
День Независимости Украины в Кирилловке

Українців просять бути особливо обережними 24 серпня через загрозу ракетних ударів та провокацій з боку Росії.

Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки України.

Мешканців України попереджають про підвищену загрозу атаки з боку Росії.

Є підвищена загроза ракетних ударів та інших провокацій як усередині країни, так і зовні. росія та путінський режим атакували незалежність України та незалежну Україну. Вони дійсно схиблені на датах та символах, тому логічно було б бути перестороженими та готовими до того, що і День незалежності буде атаковано. Україна готова до цього. Те, що в Росії залишається ще велика кількість ракет – хай і не високоточних – це правда, біди можуть народити ще багато. Це не зламає ні дух, ні волю до опору… і перебіг війни. Але повітряна тривога – це серйозний сигнал, усі його мають враховувати. Особливо 23 та 24 серпня – це не просто слова, треба бути особливо обережними, – заявив представник ГУР МО України Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону.

Як писав раніше Inform.zp.ua, під час святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України 23-25 ​​серпня у Запоріжжі запровадять заборону на проведення мирних зборів, мітингів, походів та демонстрацій, інших масових заходів.

За інформацією голови Запорізької ОВА Олександра Старуха, довгу комендантську годину на День Незалежності в Запоріжжі не вводитимуть.