Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » На ЗАЗі почнуть випускати автомобілі-трансформери

На ЗАЗі почнуть випускати автомобілі-трансформери

Автівки можна використовувати для мобільних ЦНАПів та виїзних консультацій лікарів. Їх вироблятимуть на Запорізькому автомобілебудівному заводі.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній адміністрації.

Там зазначають, що автомобілі стануть у пригоді для новостворених об’єднаних територіальних громад та полегшать життя у глибинці. 

Нагадаємо, “ЗАЗ” – єдине в Україні підприємство, що має повний цикл виробництва легкових автомобілів, який включає штампування, зварювання, фарбування, обладнання кузова і складання авто.  Запорізькі автомобілебудівники – єдині на пострадянському просторі, хто минулого року зміг повністю сертифікуватися за новими, достатньо жорсткими вимогами Європейського Союзу.  

Як писав раніше Inform.zp.ua, у квітні на ЗАЗі зібрали в півтора раза більше автомобілів, ніж за березень.