Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Відсьогодні по Дніпру буде курсувати паром: ціни та розклад

Відсьогодні по Дніпру буде курсувати паром: ціни та розклад

Відсьогодні по Дніпру буде курсувати паром: ціни та розклад

Паромная переправа

З Кам’янки- Дніпровської та з Нікополя курсуватиме річковий транспорт . Вже відомі ціни на квитки та розклад руху паромної переправи.

Про це повідомляє Нікопольський річковий порт.

Сьогодні, 14 травня, відкривається паромна переправа.

Розклад руху:

Відправлення з Нікополя – 7:00 та 15:00
Відправлення з Кам’янки-Дніпровської – 10:00 та 16:30

Вартість квитків:
 
Для дорослих – 96 грн
Для дітей – 48 грн
Перевезення одної тонни вантажу – 180 грн (за технічним паспортом авто)
 
Як писав раніше Inform.zp.ua, в Дніпропетровській області запустили ще один маршрут річкового транспорту. Новий катер курсує до Запорізької області також. Маршрут пролягає так: Кам’янка-Дніпровська – Нікополь – Кам’янка-Дніпровська. Вартість проїзду складає 90 грн для дорослих, для дітей – 50 грн. За ручну поклажу доведеться платити тільки якщо вона перевищує 20 кг.