Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Уздовж берегів Хортиці можна покататися на теплоході: ціни

Уздовж берегів Хортиці можна покататися на теплоході: ціни

Уздовж берегів Хортиці можна покататися на теплоході: ціни

Теплохід уздовж берегів Хортиці

Вже цієї суботи, 15 травня, запоріжці можуть вирушити на двогодинну екскурсію Дніпром біля берегів Хортиці.

Про це повідомили на сторінці Національного заповідника.

Теплохід відправиться о 14:00 в суботу від річкового вокзалу Дубового гаю. Водний транспорт пройде уздовж Плавнів по старому руслу Дніпра біля острова Байда до північної частини Хортиці з панорамним видом ДніпроГЕСу і повернеться до річкового вокзалу.

Вартість квитків для школярів 145 грн, для дорослих – 170 грн.

Як писав раніше Inform.zp.ua, через будівництво вантового моста маломірним судам не дозволяється ходити поблизу об’єкта до 1 червня. Після цієї дати по Дніпру можна вільно пересуватися на яхтах, човнах, катерах, байдарках.