Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Мертвий крокодил у Кирилівці міг стати жертвою фотосесій, – зоозахисники

Мертвий крокодил у Кирилівці міг стати жертвою фотосесій, – зоозахисники

Мертвий крокодил у Кирилівці міг стати жертвою фотосесій, – зоозахисники

Жертва фотопослуг

У громадській організації захисту тварин висловили припущення, що мертвий крокодил, якого знайшли нещодавно в запорізькому курортному селищі, міг померти через його експлуатацію на фотосесіях.

Про це заявили зоозахисники ГО «UAnimals» на своїй сторінці у фейсбуці.

У курортному селищі Кирилівка на пляжі знайшли тіло мертвого крокодила. Не похованого, а просто викинутого, наче сміття. Звідки він там узявся? Нескладно здогадатися, адже саме на цьому морському курорті відпочивальникам пропонували зробити фото з такою екзотичною твариною. Сьогодні цей крокодил – чергова жертва фотопослуг і нагадування про те, що тварини для таких «бізнесменів» лише розхідний матеріал, – йдеться у пості громадської організації.

Зоозахисники вважають використання тварин під час фотосесій фактом знущання та жорстокої експлуатації. Саме тому вони просять депутатів схвалити законопроєкт 2351, який закликає відмовитися від фотопослуг із тваринами.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Кирилівці на берег моря викинуло протитанкову міну.