Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » У Запоріжжі змінився маршрут одного із автобусів

У Запоріжжі змінився маршрут одного із автобусів

У Запоріжжі змінився маршрут одного із автобусів

Транспорт

На ділянці дороги по вулиці Бєлінського сталася аварія водопроводу. Через це на ділянці від вулиці Батарейної до вулиці Кедрової із завтрашнього дня перестане ходити транспорт.

Як повідомляє управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради,   автобуси маршруту №7 «вул. Базарна – вул. Технічна» до зупинки «вул. Стратосферна» не будуть ходити.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі підвищилися тарифи на проїзд у громадському транспорті. Відтепер вартість проїзду в маршрутних таксі складатиме 8 гривень, у великих комунальних автобусах – 7 гривень, у трамваях та тролейбусах – 6 гривень. 

Начальник управління з питань транспортного забезпечення і зв’язку Запорізької міської ради Олег Марголі пояснює підвищення вартості проїзду тим, що підприємства-автоперевізники зазнають великих збитків під час карантину.