Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » У Запоріжжі юнак незаконно переодягнувся у поліцейську форму

У Запоріжжі юнак незаконно переодягнувся у поліцейську форму

У Запоріжжі юнак незаконно переодягнувся у поліцейську форму

17-річний Максим

У місті 17-річний хлопець, одягнений у поліцейську форму, патрулював вулиці. Місцеві заявили на нього до правоохоронних органів.

Про це повідомляють на сторінці у фейсбуці МВС України.

Патрульні отримали виклик про конфлікт з «поліцейським», коли правоохоронці прибули, то здивувалися, що їхньому «колезі» всього 17 років. Як виявилося, хлопця звати Максим, він цікавиться законами та часто повідомляє про виявлені правопорушення в поліцію.

Він відповідальний та хоче жити у безпечному просторі. Але вирішив піти далі й одягнув форму поліцейського, щоб допомогти навести лад у рідному місті. Звичайно, цивільним одягати форму поліцейського заборонено, адже це є правопорушенням. Форму вилучили, а з батьками підлітка буде проведено роботу. Однак це не змінює той факт, що серед нашого молодого покоління є ті, хто всіляко прагне створити безпечний простір для комфортного життя й докладає для цього максимум зусиль, – йдеться у повідомленні від МВС.

Правоохоронці також заявили, що якщо хлопець не змінить свого бажання долучитися до лав поліцейських, то з ним налагодять постійне спілкування і сприятимуть розвитку на шляху до знань.