Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Енергодарці зможуть відвідувати кладовища на Поминальні дні

Енергодарці зможуть відвідувати кладовища на Поминальні дні

Енергодарці зможуть відвідувати кладовища на Поминальні дні

На машині під’їхати можна лише у визначений час.

Через те, що Енергодар переходить до «жовтої» зони карантину, послаблюються карантинні обмеження. Енергодарцям дозволять відвідувати міські кладовища на Поминальні дні та богослужіння.

Про це повідомляють на сайті Енергодарської міської ради.

Але для того, аби не було скупчення людей, правоохоронці обмежать під’їзд до кладовищ з 7-ої ранку до 14-ої дня. Окрім того, встановлять додаткові пости на вулиці Молодіжній, в районі центрального в’їзду на кладовище та Енергодарського шосе, біля залізничного переїзду.

Відвідати місця поховання можна впродовж всього Поминального тижня, але з дотриманням карантинних обмежень. Все так само потрібно носити маски, дотримуватися соціальної дистанції та обмежувати спілкування з іншими людьми.

Як писав раніше Inform.zp.ua, поминальні дні у Запоріжжі пройдуть з карантинними обмеженнями.