Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Як працюватимуть кафе, ринки та ТРЦ у Запоріжжі з 7 травня

Як працюватимуть кафе, ринки та ТРЦ у Запоріжжі з 7 травня

Як працюватимуть кафе, ринки та ТРЦ у Запоріжжі з 7 травня

“Жовта” зона з 7 травня.

Запоріжжя перевели з «червоної зони» карантину в «жовту». Це дозволяє роботу закладам громадського харчування, непродовольчим магазинам та іншим місцям, які можуть відвідувати запоріжці.

Про це повідомив міський голова Володимир Буряк.

Відзавтра, з 7 травня відкриються заклади громадського харчування, ринки, магазини, торговельно-розважальні центри, спортивні зали, музеї, бібліотеки тощо. Але працюватимуть вони з дотриманням карантинних вимог.

Нагадаємо, до цього у Запоріжжі заборонялося відвідувати заклади громадського харчування, клієнтів  обслуговували тільки доставкою замовлень або навиніс.

Окрім того, не заборонялася робота всіх непродовольчих магазинів та ринків. Також не працювали розважальні заклади, заклади культури. Не приймали відвідувачів у басейнах, спортзалах, фітнес-центрах.

Зняття обмежень «червоної зони» відбудеться завтра.

Як писав раніше Inform.zp.ua, Запоріжжя із завтрашнього переходить у “жовту” зону карантину.