Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » У Мелітополі заборонять масові заходи на 9 травня

У Мелітополі заборонять масові заходи на 9 травня

У Мелітополі заборонять масові заходи на 9 травня

9 травня

В Мелітополі більшість заходів у День Перемоги пройде у форматі виставок або в онлайн-режимі. Дозволено тільки покладати квітів до пам’ятників та роботу пунктів роздачі каші.

Про це розповіла заступниця міського голови Мелітополя Ірина Рудакова під час брифінгу, пише РІА-Мелітополь.

– Що стосується меморіалів, почесних місць, які ми відвідуємо, буде організовано покладання квітів, і на сьогодні ми розглядаємо можливість роздачі традиційної «солдатської» каші з дотриманням санітарних норм. Ми зараз це питання відпрацьовуємо, – повідомила Рудакова.

У місті можуть бути такі пункти роздачі, але вони будуть розсереджені територією так, аби уникнути скупчення людей.

Через те, що Мелітополь знаходиться у «червоній зоні», там не будуть проводитися масові заходи до Дня Перемоги над нацизмом.

Як писав раніше Inform.zp.ua, обласна влада закликає не долучатися до масових заходів, але приходити до пам’ятників можна.