Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » У Бердянську досі не підключили повністю газопостачання

У Бердянську досі не підключили повністю газопостачання

У Бердянську досі не підключили повністю газопостачання

Газ

Газопостачання мали відновити у Бердянську ще 20 квітня. Бригади працювали на вихідних, але частина бердянців досі залишаються без газу.

Про це повідомляють на сайті Бердянської міськради.

Станом на середу, 5 травня, без газопостачання ще залишаються один багатоповерховий будинок, 31 стояк у багатоповерхівках (через негерметичність газопроводу) та 1914 будинків приватного сектору, – йдеться у повідомленні.

Як писав раніше Inform.zp.ua, причиною відключення газопостачання став масштабний ремонт системи. Вже з 20 квітня мали відновити газопостачання у місті.