Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі зрізали старий асфальт

У Запоріжжі зрізали старий асфальт

У Запоріжжі зрізали старий асфальт

На вулиці 12 Квітня.

Сьогодні на вулиці 12 Квітня почали ремонтувати дорогу на ділянці між проспектом Соборним та вулицею Перемоги.

Про це повідомляють на сайті Запорізької міськради.

На цій ділянці зроблять середній ремонт дорожнього покриття. Тобто зараз зрізають старий асфальт, а згодом постелять новий.

Бригади КП «ЕЛУАШ» сьогодні почали зрізати старий асфальт на вул. 12 Квітня, на ділянці між пр. Соборним та вул. Перемоги. Для цього задіяно близько 20 робітників та 8 одиниць техніки. Після демонтажних робіт, вже на цьому тижні, тут планують укладати новий асфальт. У результаті тут буде виконано середній ремонт дороги, – повідомляють у мерії.

Зазначається, що кошти на ремонт цієї ділянки виділили на сесії міськради. Ремонтні роботи мають завершити протягом тижня.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на травневі свята в напрямку до Кирилівки стався затор.