Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Російський співак Моргенштерн не приїде на концерт до Запоріжжя

Російський співак Моргенштерн не приїде на концерт до Запоріжжя

Російський співак Моргенштерн не приїде на концерт до Запоріжжя

Міністерство культури внесло російського репера Моргенштерна (Алішера Валєєва) до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Про це повідомила пресслужба Мінкульту.

Там зазначили, що до міністерва надійшов лист від СБУ щодо Моргенштерна. Співака внесли до цього списку.

На початку літа Моргенштерн мав провести декілька концертів у різних містах України: в Києві, Харкові та Запоріжжі. Пізніше співак повідомив, що боїться їхати виступати до України.

Як писав раніше Inform.zp.ua, запорізький нардеп Євгеній Шевченко знову зібрався їхати до Білорусі. Раніше він зустрічався у Мінську із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенка. Після цього нардепа хотіли виключити із партії.