Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » Запорізький дуб у Запоріжжі запропонували відновити

Запорізький дуб у Запоріжжі запропонували відновити

Запорізький дуб у Запоріжжі запропонували відновити

У Запоріжжі запропонували відновити популярний туристичний об’єкт та візитну картку міста – Запорізький Дуб.

З ініціативою виступив місцевий активіст, зареєструвавши петицію в електронному реєстрі. Автор уточнює, що запорізький 700-річний дуб був другою візитівкою міста Запоріжжя після греблі ДніпроГЕС. Проте найстаріший дуб вже остаточно помер, тому й з’явилася пропозиція відродити візитну картку.

Ініціатор петиції зазначив, що на території КП «Дубовий гай» є 300-річні дуби. І найімовірніше, дуби такого віку є і на території Хортиці. Тому автор вважає за потрібне відродити другий символ міста Запоріжжя — Запорізький дуб, а разом із ним і туристичний комплекс.