Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Общество » Как запорожцам быть на связи во время отключения света

Как запорожцам быть на связи во время отключения света

Как запорожцам быть на связи во время отключения света

Иллюстративное фото

Через обстріли енергетичної інфраструктури можливі знеструмлення у Запоріжжі. Щоб залишатися на зв’язку, можна скористатися національним роумінгом.

Як це зробити, повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації

Для цього відключіть автовибір мережі. Для Android це «Налаштування» – «Мобільна мережа» (чи «Підключення») – «Оператор». Для IOS – «Параметри» – «Стільникові дані» – «Вибір мережі».

Знайдіть та оберіть доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR чи LIFECELL.

Якщо підʼєднатися не вдалося, спробуйте ще раз або оберіть іншу мережу.

Перевірте можливість вихідного дзвінка або SMS.

Нагадаємо, запоріжці мають можливість зменшити споживання електроенергії у пікові години. Зокрема з 7:00 до 10:00, з 18:00 до 22:00.

Громадяни можуть використовувати пральну машину та нагрівати бойлер вночі, вимикати світло в порожніх приміщеннях, використовувати енергоефективні лампи, заряджати павербанки та акумулятори вночі чи вдень.

Підприємці та бізнес можуть зменшити споживання електроенергії за рахунок вимкнення рекламних вивісок, гірлянд, зовнішнього підсвічування.

Також можна не освітлювати порожні приміщення, використовувати акумуляторні лампи для освітлення приміщень, за можливості переглянути виробничі та робочі процеси, щоб зменшити споживання електроенергії ввечері, зменшити за можливості використання кондиціонерів, обігрівачів, холодильного обладнання.

Нагадаємо, дізнатися причину відсутності енергопостачання, у тому числі щодо аварійних відключень можна у кол-центрі ПАТ «Запоріжжяобленерго» за телефоном 0-800-304-502.

Як писав раніше Inform.zp.ua, 22 травня в Запоріжжі будуть погодинні обмеження енергопостачання. Відключення світла застосують для п’ятої черги.

Тариф на електроенергію для побутових споживачів в Україні залишиться незмінним – 2,64 грн за кіловат.

Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.