Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Блоги » Юрій Гудименко: «За морально-психологічний стан бійців у Запорізькій області відповідає людина, яка говорить про «братскіє народи»

Юрій Гудименко: «За морально-психологічний стан бійців у Запорізькій області відповідає людина, яка говорить про «братскіє народи»

Юрій Гудименко: «За морально-психологічний стан бійців у Запорізькій області відповідає людина, яка говорить про «братскіє народи»

фото Юрій Гудименко

Один із заступників голови Запорізького обласного ТЦК та СП був заступником губернатора Александра Пеклушенко, часів Януковича. Крім того, він пише собі подання на орден.

Про це у своєму блозі написав журналіст та військовослужбовець Юрій Гудименко.

Вибачте, у мене палає.

За морально-психологічний стан бійців у Запорізькій області відповідає людина, яка відкрито говорить про «братскіє народи» і «войну началі США». Не «говорила» у минулому часі, а «говорить» у нинішньому. Це б**** взагалі с*** як?

Чи планувалося, що ніхто не дізнається? Так бійці спілкуються між собою, є**** сюрприз. І взагалі у Запоріжжі таємниць немає, всі знайомі.

Чи хтось думає, що у Запоріжжі всі забули, хто такий Андрій Гамов, колишній замгубернатора Пеклушенка при Януковичі? Так нє, н****, не забули. Ясєн х**, тепер він не замгубернатора, а заступник начальника з морально-психологічного забезпечення Запорізького обласного військкомату (ТЦК та СП), майор Гамов, який пише сам на себе подання на орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, не бравши участі в жодному бою. Але про «братскіє народи» він розповідав шо у 2013, шо у 2015, шо зараз, після початку повномасштабки. І тепер він має владу головного політрука області, і всі можливості розповідати про «амєріканскій слєд» у промислових масштабах. А*****.

Я дізнаюсь, хто його просунув і призначив. Це не п***** і не помилка. Це диверсія.

Приберіть його звідти н****. Зараз.

Ненавиджу таке. Ненавиджу.

UPD. Я ввів вас у оману і привів недостовірні данні. Вибачте. Він вже не майор, він віднедавна підполковник б****.


Цей матеріал публікується під рубрикою “блоги”. Думки автора можуть не співпадати з думками редакції.