Главная » Экономика » Військові облігації в «Дії»: як допомогти деокупації Мелітополя та заробити

Військові облігації в «Дії»: як допомогти деокупації Мелітополя та заробити

Військові облігації в Дії

В додатку «Дія» з’явилася можливість купувати військові облігації, інвестуючи в підтримку економіки та отримуючи прибуток. Ці цінні папери можна купити й на підтримку деокупації Мелітополя.

Редакція Inform.zp.ua вирішила розібратися, як діють військові облігації, як їх можна купити, так як це допоможе прискорити українську перемогу.

Що таке військові облігації?

Військові облігації — цінні папери, які випускає держава під час воєнного стану. Українці інвестують у них гроші, які працюють на армію та економіку. Кожна куплена облігація — вклад в деокупацію міст.

Як це працює?

Облігації працюють, як депозит. Тільки робиться він не в банк, а в українську армію.

Купуючи облігації, ви даєте державі в борг гроші і назад отримуєте їх з відсотками. Тобто заробляєте на цьому, отримуючи прибуток у відсотках.

Військові облігації відрізняються тим, що кошти з них йдуть на підтримку економіки у воєнний стан. Вони мають визначений строк дії. В день виплати вклад повертається разом із відсотками.

Власники облігацій — це спонсори перемоги. Поки ви заробляєте на облігаціях, ЗСУ деокуповують українські території, запевняють в «Дії».

Приклади військових облігацій

 

Номінально одну облігацію можна купити за 1000 гривень. Цей вклад повернеться на карту єПідтримка з доходом у вигляді відсотків. Загальний дохід буде залежати від виду та вартості облігації, а також від дохідності станом на день покупки.

Наприклад

Ви наближаєте деокупацію Мелітополя і придбали 10 облігацій з датою виплати 11 січня 2023 року. Їх вартість на сьогодні, наприклад, 10 246,60 грн.

За рік на картку повернеться 11 600 грн. Тобто вкладені 10 246,60 грн + 1 353,4 грн доходу. Фактична дохідність таких облігацій зараз складає трохи більше 13%.

Детальніше про облігації читайте за посиланням.

Раніше Inform.zp.ua писав про те, чому ЗСУ поки що не звільняють Запорізьку область.