Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Криминал » Резонанс » ТОП-фейків окупаційної влади в Запорізькій області: дайджест за тиждень

ТОП-фейків окупаційної влади в Запорізькій області: дайджест за тиждень

ТОП-фейків окупаційної влади в Запорізькій області: дайджест за тиждень

Ілюстративне фото

Запорізька область за п’ять із половиною місяців війни стала полем бою в інформаційній сфері. Через неї російська окупаційна влада має намір придушити віру людей у перемогу української армії та дискредитувати українську владу.

Ми підготували дайджест фейків та маніпуляцій, до яких вдавалися російські окупанти в інформаційному просторі у першій половині серпня.

Вихід Запорізької АЕС з-під контролю

Незважаючи на повідомлення гендиректора МАГАТЕ Р.Гроссі про “повний вихід Запорізької АЕС з-під контролю” організації, представник МЗС рф і.вишневецький заявив: “дії російських військових не завдають жодної шкоди безпеці АЕС в Україні, а Запорізька АЕС, охорону якої здійснюють російські війська, працює у штатному режимі”. 

В Центрі протидії дезінформації України при РНБО кажуть, що російські окупанти, ймовірно, використовують АЕС в Енергодарі для ядерного шантажу у спробі послабити волю західних країн надавати військову підтримку українському контрнаступу.

Рашисты завезли технику к энергоблоку Запорожской АЭС
Оккупант на Запорожской атомной электростанции

Військова база росіян на Запорізькій АЕС

Заяву про те, що ЗАЕС вийшла з-під контролю МАГАТЕ, рашисти можуть використовувати як своєрідне алібі, самостійно обстрілявши АЕС і звинувативши в цьому ЗСУ. 

Відомо, що на території ЗАЕС базуються російські війська і рашисти використовують атомний об’єкт як прикриття. 

АЕС відіграє значну роль в майбутньому при контрнаступі українських військ і окупанти продовжуватимуть ядерний шантаж, – впевнені в Центрі протидії дезінформації.

Провокації військ рф на терриорії ЗАЕС 

Окупанти обстрілюють ЗАЕС з села Водяне (Запорізька область) і готують провокації під українським прапором.

Міноборони рф “анонсувало” провокації біля ЗАЕС, в підготовці яких звинуватило ЗСУ. росіяни стверджують, що в Нікополь нібито перекинули окремий полк українських військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту

Представник МЗС росії і.вишневецький заявив: “обстрілюючи ядерні об’єкти, Київ порушує головний принцип МАГАТЕ… делегація МАГАТЕ не може приїхати на Запорізьку АЕС, доки Україна обстрілює об’єкт… [однак] рф зацікавлена в організації поїздки делегації на ЗАЕС і всіляко сприятиме, щоб візит відбувся”. 

Псевдореферендум на окупованих територіях та російські паспорти 

Окремою темою, якою постійно маніпулюють рашисти є підготовка до незаконного референдуму. В рамках своїх підготовчих заходів російська окупаційна влада завезла до Мелітополя близько 700 людей масовки для заходу. На ньому окупанти підписали розпорядження про проведення “референдуму”. 

Окупанти продовжують маніпуляції на темі псевдореферендуму і заявляють, що «референдум» щодо входження області до складу рф може відбутися 11 вересня.

Жителі ТОТ не виявляють бажання отримувати російські паспорти. Для створення «картинки» окупанти штучно створюють, а потім примусово заганяють у черги за документами рф.


Також вам буде цікаво почитати: “Загроза аварії на Запорізькій АЕС: експерт розповів, що вплине на радіус зони ураження”


Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю DW Akademie, ГО “Львівський медіафорум”, Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.