Головна » Общество » На Запоріжжі готують захисні споруди для укриття

На Запоріжжі готують захисні споруди для укриття

Гражданская оборона Запорожье эвакуация
Гражданская оборона

На позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС обговорили важливі питання для Запорізької області. Торкнулися й теми цивільного захисту населення, зокрема.

Так, на засіданні вирішили продовжити обстеження укриттів на території Запорізької області, аби за потреби безперешкодно ними скористатися. 

Комунальним службам доручили зробити ремонт у таких приміщеннях, якщо він потрібен, та нанести трафарети з показниками руху до захисних споруд.

Окрім того, комісія схвалила пропозицію оновити мапу захисних споруд, які є на території Запорізької області. 

Як писав раніше Inform.zp.ua, у місті Запоріжжі також плануються такі дії. 

Нагадаємо, найпростіших захисних споруд у місті – майже дві тисячі. Вони розраховані на захист понад 650 тисяч містян. З них у 118 укриттів є можливість перебувати безперервно 48 годин. Всі вони позначені на інтерактивній мапі, яка є на сайті мерії. 

Окрім того, як повідомляють в Управлінні з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради, ці захисні споруди забезпечені водою (з розрахунком 2 л на добу для однієї людини), засобами надання медичної допомоги, первинними засобами гасіння пожежі, місцями для сидіння та шанцевими інструментами.