Головна » События » Бердянськ під загрозою ізоляції з боку РФ — Бен Ходжес

Бердянськ під загрозою ізоляції з боку РФ — Бен Ходжес

Бердянськ під загрозою вторгення російських військ

Одеса, Маріуполь та Бердянськ опинилися під загрозою ізоляції з боку РФ. Останнім часом Росія продовжує стягувати військову техніку до українських кордонів. 

Про це повідомив Бен Ходжес — Генерал-лейтенант Збройних сил США у відставці, екс-командувач військами США в Європі, пише УНІАН. 

Стратегічні цілі Кремля залишаються наступними: продовжувати дестабілізувати Україну, продовжувати тиск на адміністрацію президента Зеленського, ухвалити деякі неприйнятні рішення, і, я в цьому переконаний, вони хочуть пробитися до Одеси. Ізолювати Україну від Чорного моря, відхопити Маріуполь та Бердянськ. Це — довгострокова ціль, — уточнює Ходжес. 

Нагадаємо, згідно з указом президента, у Запорізькій області з 1 квітня розпочалася мобілізація юнаків на строкову службу у Збройні сили України. Призов триватиме три місяці.

За цей час Запорізька область має відправити на службу 750 юнаків. У ЗСУ запевняють, що усі вони матимуть можливість отримати щеплення від COVID-19 на третьому етапі кампанії з вакцинації.

Вчора із Запоріжжя відправили перших призовників. 27 запоріжців поїхали на службу до Києва у 101-шу окрему бригаду охорони Генерального Штабу. Вони проходитимуть строкову службу півтора року.